Верховна Рада прийняла закон про безпечні корми для тварин

Тепер ввозити та продавати можна лише ті кормові домішки, які пройшли сертифікацію в ЄС.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Народні депутати прийняли закон, який має відкрити доступ українським фермерам до якісних та безпечних кормів для тварин. Про це стало відомо 2 грудня. 

Йдеться про Проєкт №3672 Закону про внесення змін до прикінцевих положень Закону України “Про безпечність та гігієну кормів” з метою стабілізації ринку кормів.

Коментар: Його розроблено для запобігання колапсу ринку кормів, пов’язаного з неможливістю проведення державної реєстрації кормових добавок, що застосовуються у їх складі“, – сказав голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський під час пленарного засідання.

З того моменту, коли зміни до закону опублікують та вони наберуть чинності, буде дозволено використання кормових добавок у виробництві кормів. Також можна буде ввозити на територію України та продавати кормові добавки та, власне, самі корми з цими добавками, які сертифіковані в ЄС.

У профільному комітеті сподіваються, що це дозволить українським фермерам отримати доступ до якісних та бюджетних кормів для худоби, які не зашкодять тваринам.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: В Україні суттєво зросла ціна на ячмінь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: