Вже не в ТОПі: свинина більше не найбільш споживане м’ясо

У 2019 році птиця стане найбільш споживаним м’ясним білком в світі. Делегати на недавньому засіданні Міжнародної ради по птахівництву розповіли, що в 2019 році загальне виробництво свинини в світі скоротиться, тому птиця зможе обігнати свинину як найбільш споживаний м’ясний білок в світі, пише “Агро-Центр”.

Зміни в м’ясних білках обумовлені африканською чумою свиней, яка поширюється на 3 континентах і в 15 країнах. Очікується, що виробничі втрати в 2019 році складуть 14% від світових поставок свинини, але можуть продовжувати рости.

“Втрати свиней в Китаї через АЧС викличуть великі потрясіння на світових ринках білка. А птах – це м’ясний білок, який виграє найбільше”.

—пояснила Христина Маккракен, старший аналітик білка в Rabobank, членам IPC.

Бізнес в тіні: третина ринку копченостей України поза законом

У ЄС роблять ставку на фермерів

Спалахи АЧС руйнують виробництво свинини, головним чином в східній півкулі, але найбільшої шкоди зазнає Китай, де вирощується майже половина свиней в світі. Стада страждають від хвороб, які призводять до 100-відсоткової смертності заражених тварин.

Хвороба, яка була в Росії і Східній Європі протягом декількох років, була виявлена ​​в Китаї в серпні 2018 року і поширюється в Південно-Східну Азію і В’єтнам (п’ятий за величиною в світі виробник свинини). Невеликий спалах спостерігається також в Європейському Союзі.

“Китай виробляє 98% своєї свинини, тому прогнозоване 30-відсоткове скорочення поставок до кінця року, що призведе до скорочення загальних світових поставок білка в 2019 році”,

— сказав Маккракен.

Британський магазин звинуватили в расизмі через солодких качечок до Великодня

В Українських ВУЗах вивчатимуть органічне виробництво

За словами Маккракен, світ не зможе заповнити дефіцит в поставках м’ясних білків.

“Очікується, що імпорт всіх білків (яловичини, птиці та морепродуктів) буде мати обмежений короткостроковий вплив. Ціни на всі білки будуть рости”,

— сказала вона.

Через втрати АЧС в Китаї не вистачить м’ясних білків на 10%, але Китай може збільшити внутрішнє виробництво інших білків, таких як яйця, яловичина, морепродукти і птиця.

“Індекс вареника” в Україні б’є рекорди

Російська пшениця та риба завойовують світові ринки (інфографіка)

Фермери створюють озброєний батальйон з 120 бійцями (+схема та озброєння)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: