Земельні ділянки в Україні тепер реєструють за новим принципом

З 10 червня стартував пілотний проект із запровадження здійснення державної реєстрації земельних ділянок за принципом екстериторіальності.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Про це повідомляє Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Коментар: “Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 3 червня 2020 р. № 455 “Деякі питання реалізації пілотного проєкту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок” відсьогодні (10 червня – ред.) стартував пілотний проєкт із запровадження здійснення державної реєстрації земельних ділянок за принципом екстериторіальності”, – йдеться у повідомленні.

У профільному відомстві наголосили, що віднині рішення про державну реєстрацію земельної ділянки прийматиметься будь-яким Державним кадастровим реєстратором територіальних органів Держгеокадастру, вибраним системою Державного земельного кадастру за принципом випадковості.

Коментар: “Строк здійснення державної реєстрації земельної ділянки за принципом екстериторіальності не перевищуватиме сім робочих днів з дня реєстрації заяви”, – підкреслили в Держгеокадастрі.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Скільки коштує земля в Україні: експерт назвав ціну чорнозему

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: