Боротьба з нелегалами: за українськими фермерами стежитимуть супутники

В Україні розпочалася реалізація пілотного проекту в сфері АПК України, спрямовоного на зменшення кількості фермерів, що працюють нелегально. Роботою над проектом займається Всесвітній банк, пише “Агро-Центр”, з посиланням на УНН.

Суть проекту полягає в тому, аби контролювати та перевіряти діяльність українських фермерів через супутники. Подібні заходи на думку експертів допоможуть боротися з нелегальною робою у сфері українського АПК.

У ЄС забруднено близько 80% земель (результати дослідження)

“В рамках проекту розробляється і відпрацьовується технологія моніторингу землекористування з використанням супутникових даних”,

— розповіли в Інституті космічних досліджень НАН України.

Разом з тим, в Інституті розробляються методи класифікації земної поверхні і визначення типів землекористування. Проект реалізовується за підтримки Європейської комісії та Європейського космічного агентства.

Вигідний бізнес: агротуризм в Україні може приносити до 500 млн гривень доходу

“Сьогодні загальна точність класифікації на основі нейромережевих моделей машинного навчання становить 90% на незалежних тестових даних”,

— поінформували науковці.

В Україні близько 40% невеликих і середніх ферм перебувають у “тіні” та працюють нелегально, тобто не сплачують податки. 

Раніше ми писали, чи допоможе новий законопроект вийти з тіні українським фермерам.

На Вінничині готують сир вартістю 1700 євро з молока ослиць (відео)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: