Пандемія спричинила дефіцит картоплі фрі у мережі швидкої їжі McDonald’s

Напередодні нового року у McDonald’s Japan заявили, що якийсь час продаватимуть картоплю фрі лише невеликими порціями через нестачу продукту, щоб уникнути ще більшого дефіциту.

Детальніше про це розповідає Агроцент

Причинами стали порушення ланцюжка постачання через пандемію коронавірусу, а також повені в Канаді, через що виникли проблеми в роботі порту у Ванкувері.

Основний постачальник картоплі для Японії — США.

“Через великомасштабну повінь біля порту Ванкувер і кризу глобального ланцюжка постачання, спричинену пандемією коронавірусу, постачання картоплі затримуються”, – заявили в McDonald’s.

Наразі ситуація залишається складною, тож мережа швидкої їжі у Японії не пропонує відвідувачам середню та велику картоплю фрі. Бо її не вистачає.

Читайте також: Рівнянин у власному гаражі розробив міні-трактор “СОТА” (ФОТО)

Водночас Shake Shack повідомили, що до них доходили чутки про проблеми з постачання картоплі, але у них все добре. Та роздавали в аеропорту Кеннеді безплатну картоплю тим, чиї рейси затримали або скасовували через погодні умови.

Південноафриканські виробники картопляних чіпсів попередили, що картоплі катастрофічно не вистачає після сильних морозів та дощів “плюс” глобальна нестача постачальників. Kentucky Fried Chicken в Кенії виключили з меню картоплю через тривалі затримки в поставах, викликані пандемією.

“Ти занадто любиш наші чіпси, але вони закінчилися”, – написав KFC в Кенії. 

Наразі найбільшими виробниками картоплі у світі є Китай, Росія, Індія та США. Але у 2021 багато картоплі американські фермери “викинули”, бо знизився попит через локдауни, каже експертка.

“У нас достатньо картоплі для всіх”, – написав кенійський Burger King.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: