“Абсолютно не шкодить здоров’ю”: у США створили альтернативу звичній каві

Є люди, які не уявляють своє життя без кави.  І попри перестороги лікарів, вважають що саме кава здатна надати організму бадьорості та енергії. Світ змінюється, і можливості кави — також. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Американські науковці запустили в продаж каву з адаптогенних грибів, які допомагають усунути негативні побічні ефекти традиційної кави. Творцями проекту стали випускники Гарварду Андре Вернер і Рашад Хоссейн.

У складі суміші міститься 48 мг кофеїну на одну порцію напою, масло MCT, кава арабіка і 6 видів адаптогенних грибів (Cordyceps, Lion’s Mane, Reishi, Shiitake, Turkey Tail, King Trumpet), які збільшують концентрацію і працездатність. Грибна кава легко розчиняється в гарячій або холодній воді і не вимагає варіння.

Коментар: Процес створення цієї кави був нелегким. Все більше споживачів шукають більш здорові альтернативи звичній каві, щоб бути енергійними і при цьому не відчувати побічні ефекти від напою, такі як тривожність, проблеми з травленням, перепади настрою, порушення сну. Ця суміш допомагає відчувати себе краще, як психологічно, так і фізично і при цьому не обов’язково відмовлятися від кави“, – повідомили творці стартапу.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Сьогодні в Україні відзначають День працівників сільського господарства

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: