Британські козли заробили 50 тисяч фунтів на онлайн-конференціях за час карантину

Через пандемію Covid-19 фермерка у Великій Британії змусила своїх козлів працювати. Вона здавала їх в оренду для онлайн-конференцій та мітингів.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Козлам з ферми у Росендейлі, графство Ланкшир, під час локдану довелося попрацювати. Як стверджує власниця Дот Маккарті, кількість людей, які платять за “показових” козлів, була “божевільною”.

На оренді козлів фермерка зуміла заробити 50 тисяч фунтів стерлінгів (понад 68 тисяч доларів).

Козли з ферми Cronkshaw Fold з’являлися на віртуальних зустрічах у США, Китаї, Канаді, Росії та Австралії. Сума пожертвування за “роботу” тварин була невеликою – 5 фунтів стерлінгів. Однак деякі люди жертвували набагато більше.

Фермерці з Великої Британії довелося придумати, як вберегти ферму від закриття

Ідея фермерки здавати тварин “в оренду” допомогла втримати підприємство “на плаву” в скрутні часи пандемії. Раніше на фермі проводили весілля та освітні візити, але з початком карантину цей бізнес став неможливим.

32-річній власниці довелося придумати нову ідею: здавати тварин “в оренду”. Люди ненадовго показують їх на своїх онлайн-мітингах, як несподіванку. Це чудово покращує настрій усім присутнім.

Козел несподівано приєднувався до відеоконференцій через систему запрошень. Ідею розмістили на сайті ферми у квітні 2020 року, як жарт.

Фермерка лягла спати, а вже вранці побачила на своїй пошті близько 200 електронних листів з проханням під’єднати кіз до відеоконференцій.

Такий успіх дозволив фермерці не тільки вберегти свій бізнес від закриття, а й найняти двох працівників, що допомагають козам виходити “в ефір”.

Джерело: сайт BBC

Читайте також: В Україні підняли зарплати в агросекторі: кому та скільки платитимуть

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: