Чому підвищуються ціни на помідори в Україні

Українські тепличні комбінати продовжують підвищують ціни на томат через зменшення пропозиції на ринку. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Основними причинами цінового зростання, стали погіршення погодних умов, а також зниження середніх температур в нічний період. 

В результаті темпи дозрівання томатів в теплицях помітно знизилися, що і призвело до істотного скорочення вибірок і, як результат, до помітного зниження пропозиції томатів на українському ринку

Сьогодні українські тепличні комбінати готові відвантажувати томат по 15-22 грн/кг ($0,53-0,78/кг), що в середньому на 14% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Основним фактором для цінового зростання в даному сегменті, стало підвищення попиту на тепличні томати. При цьому через похмуру прохолодну погоду пропозицію даної продукції на ринку істотно скоротилося, що також сприяло подорожчання тепличного томату.

Відзначають, що нині томати закритого грунту в Україні вже коштують в середньому на 29% дорожче, ніж на початку жовтня 2019 року. 

При цьому представники комбінатів не виключають можливості подальшого подорожчання в цьому сегменті за умови збереження сьогоднішніх темпів збуту.

Джерело: сайт AgroNews

Читайте також: В Україні фермер вирощує гарбузи, які можуть зберігатися три роки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: