“Для справжніх патріотів”: на Херсонщині виготовили унікальний жовто-блакитний сир

У сімейній сироварні Едуарда й Данила Репілевських виготовили твердий сир кольорів українського стягу — жовто-блакитний.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Патріотизму простим українцям не бракує, та кожен демонструє його по-своєму. У сімейній сироварні Едуарда й Данила Репілевських, що в селі Мар’янівці Каховського району Херсонщини, приміром, виготовили твердий сир кольорів українського стягу — жовто-блакитний.

Його так і нарекли “Прапор”. Секретний рецепт “патріотичного” сиру автори кулінарного шедевру не розкривають лише запевняють, що на нього пішли лише натуральні інгредієнти. 

Директор сільськогосподарського підприємства Данила Репілевський розповів, що для початку зробили всього двісті кілограмів оригінального смаколику. Та споживачі Херсонщини й Миколаївщини теж виявилися патріотами: розкуповували новинку залюбки. Тож перша партія сиру в кольорах українського прапора розійшлася в торговельній мережі за лічені дні.

Тепер зварили вже й другу, на півтонни. Могли й більше, проте сировину в Мар’янівці дають кози альпійської породи з невеликої ферми на три сотні голів. Виходить всього 200–250 кілограмів сиру на день, а для задоволення попиту (продукцію сімейної сироварні люди встигли розкуштувати) цього вже обмаль. Тому кількість кіз у перспективі хочуть збільшити вдвічі. Тоді славнозвісний “Прапор” зможуть спробувати на смак і в інших регіонах країни.

Джерело: сайт Голос України

Читайте також: “Віртуальна подорож”: в Україні оцифровують національні парки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: