“Додає бадьорості”: вчені вигадали рецепт корисного шоколаду

Вчені розробили рецепти солодощів, які допоможуть зберегти здоров’я, працездатність і бадьорість. Серед “правильних” кондитерських виробів – шоколад, кекси, вафлі і пряники з підвищеною харчовою цінністю. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Розроблені кондитерські вироби не просто смачні, але і корисні: вони допомагають організму захищатися від агресивних вільних радикалів, дозволяють збалансувати вітамінний і мікроелементний склад їжі відповідно до вікових потреб організму, відзначають експерти.

За словами вчених, солодощі складно перевести в розряд збагачених продуктів, оскільки вони є висококалорійними. Однак фахівцям вдалося підвищити харчову цінність, додавши до складу білки рослинного і тваринного походження і біологічно активні речовини. При цьому вдалося зберегти традиційно привабливий смак.

Коментар: Ми змоделювали з двох білкових компонентів склади сумішей, які найбільш близькі за змістом незамінних амінокислот до” ідеального “білка. Такі компоненти сприяють кращому перетравленню, всмоктуванню і засвоєнню білка. Кінцевий вміст корисних речовин у виробах відповідає необхідній добовій дозі споживання“, – йдеться у повідомленні вчених.

За словами вчених, розроблені ними десерти можна готувати на будь-якому виробництві. 

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Зоозахисники створили петицію про заборону фотопослуг з тваринами

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: