Фермер з Донеччини вирощує овочі для місцевих шкіл (фото)

Олександр Кісненко переїхав до села Петрівка Перша, що на Донеччині десять років тому. Сьогодні він займається вирощуванням овочів у теплицях та продає їх до місцевих шкіл, пише “Агро-Центр”.

Сьогодні у власності фермера 3,5 сотки землі, їх він накрив теплицями аби майже круглий рік вирощувати там овочі. Теплиці Олександр побудував власноруч, за кошти отриманого гранту “Український донецький куркуль”.

“Щоб заробити, потрібен обсяг – десь 30 соток засадити. За гроші гранту я зможу збудувати каркас і накрити теплиці на 5 соток. Хочу зробити це до весни, аби вже посадити насіння, бо так втратимо сезон”.

— розповідає Олександр.

Фермер з Грузії розповів про своє господарство та як йому допомагає держава


Фермер планує розширювати своє господарство. Поки в теплицях працює лише він та його сім’я, після розширення хоче найняти двох робітників. Сезон у чоловіка круглий рік: з весни до осені вирощує овочі, а взимку зелень.

“Як це не дивно, але до нашого і сусідніх сіл привозять овочі з Херсонщини. Але це дорого через логістику. Зараз у нас купують прямо з городу, це інший смак. Щороку попит зростав у мене, тому вирішив збільшувати обсяги вирощування”.

— зауважив фермер.

В Україні заборонять продавати домашнє м’ясо (деталі)


Олександр вважає, що цей бізнес може бути не тільки прибутковим, а й корисним, адже діти завжди їстимуть свіжі, домашні овочі.

“Я хочу “підняти” село. Усі тікають, не бачать перспективи. Я бачу перспективу у селі, коло землі. Не має різниці, де ти живеш. Якщо маєш мету і любиш свою працю, то усього доб’єшся”.

— каже чоловік.

Олександр розповів, що переїхав у село аби показати, що неважливо, де живеш, головне – бажання працювати.

Українські дикорослі яблука та груші продаються в Європі як органічні

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: