Фермер з Кривого Рогу вирощує мікрозелень у теплиці під клубну музику (відео)

Парубок збирає врожаї 20 видів зелені на 80 квадратних метрах теплиці.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Рік тому відомий у Кривому Розі діджей Олександр Вальмонт спробував себе у ролі фермера. Він почав вирощувати мікрозелень. Під час весняного карантину через COVID-19 нічні клуби зачинили. Тож фермерство допомогло пережити йому складний період.

Коментар:Я поставив редиску під фітолампи. Вона виросла і я просто її відірвав, спробував. І ось 2 листочки були на смак як редиска. І я подумав, навіщо чекати, можна і так їсти“, — розповів Вальмонт.

На фермі площею у 80 квадратних метрів вирощують до 20 видів культур: соняшник; гірчиця; листя салату; петрушка; редис; амарант; базилік; фіолетова капуста; горох; сочевиця; а також їстівні квіти для сервірування страв.

Ді-джей, який вирощує мікрогрін у Кривому Розі

Раніше стояв за ді-джейським пультом в нічних клубах, проте знайшов себе і в справі вирощування мікрозелені. Один з відомих криворізьких діджеїв спробував себе у новому амплуа – мікрофермерській справі. А сприяли тому карантинні обмеження, адже діяльність нічних клубів призупинили, а на життя треба було все одно якось заробляти. Тож так і почав разом із помічником вирощувати до двадцяти їстівних рослинних культур, які охоче купують місцеві кафе, ресторани, а також криворіжці, що хочуть привнести різноманітність до свого раціону. Як вдалось перекваліфікуватись з ді-джеїнгу до мікрофермерства, дізнавався Олександр Фефілатьєв.

Опубликовано Первый Городской телеканал. Новости Кривого Рога Среда, 25 ноября 2020 г.

Продажі господар здійснює через власну інстаграм-сторінку. На брак клієнтів не скаржаться, хоча й працюють тільки по місту.

Коментар:Коли ми тільки починали вирощувати, було приблизно 25 –30 видів. Зараз ми звели до мінімуму, до найпопулярніших культур. Краще мати хорошу якість“, – зазначив діджей.

На цій мікрофермі працює всього 2 людини. Допомагає діджею-мікрофермеру Олег Томілін. Хлопець навчається на агробіотехнолога на третьому курсі столичного університету біоресурсів та природокористування. Продовжує родинну династію агрономів.

Діджей Вальмонт зазначив, за аналогією ферм, де коровам вмикають класичну музику для покращення надоїв, для кращої врожайності вмикає своїм підопічним електронну музику. Чи є від того ефект, підтверджень немає, але діджейська практика зайвою не буде.    

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: На Рівненщині зацвіли кульбаби та морозники (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: