Фермерка з Черкащини вирощує овочі-гіганти

Фермерське господарство Надії Ким з м. Золотоноша Черкаської області займається вирощуванням різноманітних агрокультур, у тому числі овочів. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Серед особистих здобутків фермерки – рекордні за вагою та розмірами овочі. Наприклад, капустину-рекордсменку вагою 22 кілограм відправляли навіть на виставку у Київ.

Найврожайнішою видалася цибуля, яку вирощували з голландського насіння за особливою технологією. Траплялися навіть цибулини-гіганти, що важили до півтора кілограмів.

Також були роки, коли з одного куща солодкого перцю збирали до 25 кілограм врожаю, а капустину-рекордсменку вагою 22 кілограм відправляли навіть на виставку у Київ.

На Золотонощину, Надія Кім з чоловіком Леонтієм та чотирма дітьми, приїхали з Узбекистану у 1995 році. У Домантовому жила рідня, яка запропонувала тут залишитися. Відтоді цей край – друга домівка для сім’ї. 

Вони наважилися розпочати власну справу та орендували перші 20 гектарів. Уся родина Леонтія Олексійовича працювала на землі, тож він знав, як треба дбати про матінку-годувальницю. 

Чоловік почав займатися вирощуванням овочів і привчав до цього усіх членів сім’ї.

Коментар: “Були, звичайно, і злети, і падіння. Вирощування овочів – це завжди дуже великий ризик та великі труднощі. У нас часто бувають такі періоди: років два працюємо на підйомі, закінчуємо сезон з прибутками, а потім два наступні йдемо з мінусом. Серце кров’ю обливалося, коли доводилося переорювати незібрані площі. Торік виручив соняшник, допоміг і гіркий перець, бо ми одні вирощуємо цю рослину”, – пояснює Надія Федорівна.

Джерело: AgroNews.ua

Читайте також: Український студент створив економну “електроняню” для рослин у теплицях

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: