Фермерка з України створила відеоблог про кіз та сільське життя (відео)

Кілька тисяч людей на власному каналі YouTube зібрала мати шістьох дітей Любов Кобилянська з села Старий Олексинець на Тернопільщині. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: У відеооблозі жінка розповідає про секрети утримування кіз, приготування продуктів з козячого молока та сільське життя. 

Зараз в жінки живе 13 тварин. Кожне своє відео вона починає з оповідки про їхнє життя. За її словами, відеоблог про своїх кіз вона почала знімати рік тому. Це була ідея її дітей. 

Коментар: Почали до мене багато людей телефонувати, приходити та питати за кіз. Я багато давала порад і діти мої кажуть: “Мамо, ти стільки знаєш, може, ти заведеш вже свій канал на YouTube і будеш розказувати, щоб люди більше знали”. Коментарі допомагають дивитися діти, якщо я не встигаю, бо роботи багато. Або допомагають з козами мені, щоб я встигла коментарі подивитися і відповісти“, – розповідає Кобилянська. 

Кобилянська розповідає, відзняла понад сотню роликів для свого блогу. Деякі з них переглянули від 10 до 15 тисяч людей. За її словами, є підписники із-за кордону.

Коментар: В мене підписники зі всього світу є: з Австралії, з Німеччини, з Білорусі, з Росії. Я нічого не придумую, не фантазую, показую так, як воно є. Отаке воно життя і таке воно село. І воно прекрасне“, – говорить пані Любов.  

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: У джунглях Амазонки знайшли тисячі малюнків льодовикового періоду (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: