Фіни рятуватимуть планету за допомогою вегетаріанства

Жителі Фінляндії мають намір повністю відмовитися від тваринної їжі і перейти на рослинну для того, щоб врятувати планету. Фіни виступають за збереження природи, а також зниження втручання людини в навколишнє середовище, пише “Агро-Центр”.

За результатами опитування, яке було проведене в країні, фіни мають намір відмовитися від своїх харчових звичок заради порятунку Землі. Вони вважають, що сфера сільського господарства стала однією з головних причин шкідливих викидів в атмосферу. Тому необхідно скорочувати число тваринницьких комплексів.

Курс на “органіку”: як Франція бореться з безробіттям

Фіни також мають намір зробити свої будинки більш екологічними. Більше третини жителів готові навіть пересісти з особистих автомобілів на громадський транспорт.

Фінські вчені недавно зробили висновок, що потепління в країні настає в два рази швидше, ніж в середньому на планеті. Виходячи з цього, влада пообіцяла громадянам в найближчому майбутньому зробити країну “вуглецево-нейтральною”. Перед ними стоїть завдання оптимізувати викиди парникових газів і довести їх рівень до 5 – 15% від обсягу викидів, які зареєстровані в 1990 році. У планах відмова від вугілля для виробництва електроенергії, переклад автомобілів на біопаливо і деякі інші.

Пишні українські моделі позували в образі фермерок (відео)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: