Гуцульська бриндзя може стати всесвітньо відомою

Марка географічного зазначення  наноситься лише на якісний продукт, що має довгу історію та традиції виробництва. Завдяки цьому знаку, відомими стали шампанське, коньяк, сири рокфор, пармезан і багато іншого. Першим українським продуктом з маркою географічного зазначення має всі шанси стати гуцульська овеча бриндзя, пише “Агро-Центр”.

“В Україні першим продуктом з маркою географічного зазначення, визнаним в ЄС, готується стати гуцульська овеча бриндзя, яка є абсолютно автентичним продуктом, оскільки більше ніде не виробляється. Це сир з овечого молока, виготовлений  за допомогою ферменту з натурального сичуга (шлунок) свійської худоби. Екологічність та натуральність – головна цінність цього продукту, що передається з покоління в покоління, починаючи з XV століття.  Настав час захистити свій продукт під особистою маркою географічного зазначення. Це допоможе його просуванню на світові ринки”,

— розповіли в Асоціації виробників традиційних карпатських високогірних сирів.

Українська земля подорожчає в 3,5 рази

Відтак, незабаром – експерти кажуть, що вже навесні – кожен пересічний європеєць (а вони там добре в сирах розбираються) знатиме про точку — а правильніше — точки на карті, де виробляють справжню гуцульську бриндзю та місце в країні, де щороку її можна купувати тоннами.

Сімейний бізнес: молоде подружжя займається сільським туризмом на Миколаївщині

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: