Канадський фермер поділився досвідом переходу на органіку

Фермер з провінції Манітоба (Канада) Джон Герер під час онлайн-ефіру АгроЕкспедиції у США та Канаду, організованої компанією “Тревелайт”, поділився особливостями переходу на органічне землеробство.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар: В цьому сезоні експериментуємо — засіяли 4 га органічною коноплею. Я не можу себе назвати фанатом органічного вирощування, але намагаюсь використати всі технології у своєму господарстві“, — розповідає фермер Канади.

Деталі: Джон Герер розповідає, що в органічного землеробства є певні аспекти, які відрізняються від звичайних технологій вирощування.

Коментар: До сівозміни необхідно додавати бобові культури, обирати зернобобові й багаторічні бобові як попередники, обов’язково вирощувати проміжні культури та уникати чергування зернових із зерновими. Це дозволить зберегти поле в чистоті“, — зазначив Джон Герер.

Окрім ретельної зяблевої, основної та передпосівної обробки ґрунту, для органічних посівів застосовують висів вузькими міжряддями, що забезпечує знищення якомога більшої кількості бур’янів.

Коментар: Цього сезону я перейшов на дискову сівалку, тому що вона може легко проходити крізь солому та рештки, чим полегшує сівбу, а також без похибок забезпечує необхідний вузькорядний посів“, — підсумував Джон Герер.

Джерело: сайт Куркуль

Читайте також: Азіатський делікатес росте в українських лісах

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: