Коноплі багато не буває: українцям пропонують напій з канабісом

Напій на основі чайного гриба та з додаванням коноплі називають конопляна “камбуча”. Вперше новинку презентували під час Першого Українського Конопляного Ярмарку, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “Seeds.org”.

“Ми брали участь у створенні рецептури з партнерами, пивоварами. Ми не пивовари – ми виробники ліків. Разом з ними ми відпрацювали цю рецептуру і хочемо ввести в країні моду на безалкогольні напої, які будуть не тільки вгамовувати спрагу, але будуть ще й корисними. Вже дуже багато компаній цікавляться цим напоєм. Найближчим часом ми проводимо переговори з заводом “Оболонь”,

— розповів Іларіон Ярошенко, кандидат фармацевтичних наук, фахівець з контрактного виробництва медикаментів.

Велика корпорація переходить на “органіку”

“Ексклюзивність конопляної “камбучі” в тому, що екстракт насіння конопель ще ніхто в Україні не використовував для виготовлення безалкогольних напоїв. А по-друге, водорозчинної фракції насіння конопель ні в кого у світі, крім нас немає. Роблять її в Китаї. Але на наше замовлення – використовується особлива технологія для збереження всіх корисних якостей”, 

— підкреслив дослідник.

“Камбуча” – це перший веганський натуральний напій. Це офіційний напій, який на наше замовлення роблять в Харкові, згідно з повністю офіційних і легальних документів.”

— вважає Іларіон Ярошенко.

Закарпатський фермер вирощує морозостійку хурму

Розробники вважають, що такий напій матиме не аби який попит серед споживачів. Адже багато людей зараз відмовляються від алкоголю, а смачної альтернативи на ринку поки немає. окрім цього напій на сонові чайного гриба та коноплі має ряд корисних властивостей.

АЧС: кожна п’ята свиня у світі страждає від небезпечного вірусу

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: