“Лавандове поле”: фермерка з Рівненщини розповіла секрети квіткового бізнесу

Фермерка з Рівненщини, яка за сумісництвом є власницею легендарного лавандового поля, Тамара Горак розкрила секрети правильного догляду за квітками. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Жінка розповіла, що унікальність у вирощуванні лаванди полягає в тому, що окуповувати себе квітка розпочинає лише через 4-5 років. Проте з 1 гектару можна отримати аж 1 млн грн на рік. 

За словами фермерки, лаванда дуже універсальний продукт. З неї можна робити букети, сухоцвіти та навіть саше. Частенько з лаванди виготовляють мед, неймовірно смачний чай та рослинну олію. І є ще третій варіант який жінка втілила у реальність – це реалізація фотосесії для всіх охочих.

Коментар: Вирощувати лаванду можна з живців (шляхом поділу куща) та з насіння. Другий варіант – дорожчий, бо кілограм насіння лаванди коштує 94 тисячі гривень“, – додає жінка.

Підсумувавши Тамара Горак рекомендує, всім хто все ж зібрався зайнятися таким прекрасним бізнесом висаджувати квітки восени. Адже зимою лаванда знаходиться в так званому режимі “сплячки” і вже весною вона повноцінно прокидається здоровою та доглянутою.

Читайте також: 8-річний фермер з Волині створив власний блог про компостування

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: