Lay’s створює футбольні поля із перероблених пачок від чіпсів

Lay’s запускає міжнародну програму RePlay та у партнерстві з Дитячим фондом УЄФА й Streetfootballworld створить перші у світі футбольні поля з перероблених пачок з чіпсів.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Завдяки технології, розробленій спільно з Greenfields, пусті пачки з чіпсів відбирають на сортувальних станціях, миють та подрібнюють. Далі додають каучук, а отриманий субстрат перетворюють у гранули.

Згідно оцінки незалежної консалтингової компанії Good Business, матеріали для поля Lay’s RePlay мають значно менший вплив на навколишнє середовище, аніж існуючі аналоги

Перше футбольне поле Lay’s відкрилось у Тембісі, Південна Африка. Далі на меті майданчики в населених пунктах Бразилії, Туреччини, Росії та Великобританії.

Передбачається, що термін експлуатації такого поля буде складати близько 10 років, після чого газонне покриття та шар Ecocept підлягатимуть вторинній переробці.

Будівництво одного футбольного поля обійдеться приблизно у 200-250 тис. доларів.

Lay’s бере на себе зобов’язання щодо технічного обслуговування та ремонтних робіт власних майданчиків, а також обіцяє звести до нульового показника вуглецевий слід кожного поля протягом його експлуатаційного терміну.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: В Україні ціни на малину обвалилися вдвічі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: