Львівська екзотика: фермер вирощує та продає банани

Перша бананова ферма почала працювати у Львівській області. Екзотичні фрукти вирощують у селі Липники, Пустомитівського району,  за 10 км від Львова, пише “Агро-Центр”, з посиланням на ZAXID.NET.

Окрім бананів на фермі вирощують ще близько 30 видів екзотичних рослин. Зокрема: банани, кавові дерева, лимони, лайми, кумкват та гранати.

Американець облаштував в українському селі органічну ферму (фото)

Власник ферми 44-річний Андрій Труш.  Чоловік вирощує екзотичні рослини вже близько 2,5 років. Всі свої екзотичні рослини Андрій продає. Фермер поділився, що зараз його клієнтами є переважно дизайнери, які купують дерева для прикраси приміщень.

Фермерки роздягнулися заради села (ФОТО)

Теплиця в якій фермер вирощує екзотику зветься вегетарій.  На вході розташований спеціальний котел, який нагріває близько двох тонн води, її по теплиці перекачують насоси. Таким чином у приміщенні постійно тримається тепло.

“Банан не буде таким довговічним, як, до прикладу, садженець лимона, адже лимон буде рости роками. Але рік-два садженець банана нормально росте у кімнатних умовах. Перед тим, як продати, ми такі саджанці готуємо, використовуємо багато органіки. 99,9% – це органіка, яку ми додаємо у ґрунт. І якщо банан правильно підливати, давати певні мінеральні добавки, то він буде чудово рости”,

— розповідає Андрій Труш.

У світі набувають популярності нові органічні добрива (врожайність +50%)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: