На Львівщині фермери виготовляють патріотичний сир блакитно-жовтого кольору

Уже близько восьми років у селі Підрясному, що неподалік Львова, функціонує фермерське господарство “Гураль”, назва якого походить від прізвища власника. Павло Ігорович разом із сім’єю доглядають декілька десят­ків овець і кіз. Про це повідомляє Greenpost.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Із їхнього молока дру­жина Оксана Ігорівна ва­рить крафтові сири (м’які та тверді). Робить це без ферментів і заквасок – лише за рахунок температурних режимів (нагрівання й охо­лодження).

Найбільшим попитом тепер користується синьо-жовтий продукт, який ще на­зивають патріотичним. Виго­товляти його родина взялася три роки тому, на День Неза­лежності. Зазвичай робили таке на державні свята. 

Читайте також: Стало відомо, скільки зерна вивезли рашисти з окупованих територій України

Отримати жовте забарв­лення допомагає куркума, що одночасно додає пухкос­ті. Синього ж кольору взимку й навесні досягають завдяки харчовим барвникам, а вліт­ку виручають чорниці.

Коли почалися бойові дій, господарі взялися допома­гати біженцям, що приїхали в Галичину з інших регіонів України. Зокрема, безкоштовно дають козяче молоко сім’ям переселенців, котрі мають малих дітей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: