На Львівщині планують збирати чорну ікру

На Львівщині працює одне з найвідоміших в Україні рибних господарств “Карпатський водограй”. Тут вирощують сертифіковану рибу, яка потрапляє на полиці місцевих ринків та супермаркетів, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “Seeds”.

Ферма “Карпатський водограй” займає 172 га. Водне дзеркало займає 136 га. Тут вирощують коропа, судака, окуня, товстолоба та білого амура.

Рибу росте у природних умовах. Господарство працює за повністю замкненим циклом, тобто для малька потрібен тільки корм. Для одного кілограма приросту йде 5 кілограмів корму.

У фермера викрали майже пів тонни меду

На гектар водного дзеркала необхідно 500 кг посадкового матеріалу. Для того, щоб купити, наприклад, малька коропа на гектар водного дзеркала, треба 25 тис. грн, додатково ще 10 тис. грн на корм.

При правильній реалізації за рік можна отримати 30 тис. грн чистого прибутку. Відповідно інвестиція 35 тис. грн, а дохід – 65 тис. грн.

Окрім цього, тут вже третій рік поспіль пробують вирощувати осетрових. В наступному році, за сприятливих умов сподіваються отримати чорну ікру. 

Найкращий ресторан у світі знаходиться в селі (16 фото)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: