На Тернопільщині фермер розводить вівць унікальної породи

Шістдесятирічний Юрій Захарчук — фермер з Чортківського району розводить вівць цінної каракулевої породи. Сьогодні чоловік перший, хто вирощує вівці цієї породи на Тернопільщині, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “7 днів Україна”.

Фермерством Юрій займається разом зі своєю дружиною. Аби відкрити ферму вони  викупили запущене приміщення колишньої колгоспної стайні. Відремонтували приміщення, утеплили, впорядкували територію, визначилися з основами виробничої діяльності. Тепер на господарстві мешкає 150 овець, 40 кіз, 2 корови, пара ослів, домашнє птаство.

Відомий футболіст в Україні виготовляє екзотичні сири (відео)

“У 1983 році купив у гуцулів кілька перших овечок. На промислове виробництво вийшли у 90-ті роки. На майнові паї придбали запущену й розбиту стайню, 17 гектарів розпайованої землі й оновили стадо овець. За племінними баранами їздив аж в “Асканію-Нову”. Тепер вирощую каракулеву породу, є попит на вовну, та й саму баранину”

— розповідає фермер пан Юрій.

Агроном з Франції переїхав в українське село та живе з українкою (відео)

“Буковинські вівчарі навчили як робити бринзу, на перших порах становлення допоміг місцевий фермер. На початках овець доїли вручну, а тепер обладнали доїльний зал за кресленням зятя — латвійця.”

М’ясо баранів родина Захарчуків продає судентам-арабама та рестораторам. Бринзою торгують у Чернівцях, Львові, інколи в Тернополі, в Чорткові та інших райцентрах області. Вовну забирають майстрині з Івано-Франківської області на виготовлення ліжників, светрів, рукавиць і шкарпеток.

Екзотика в Україні: фермер заробляє мільйони на тропіках під Києвом

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: