На Закарпатті фермер виробляє вина у винарнях, яким вже 400 років

У м. Берегове, що на Закарпатті, родина фермерів-виноробів Надь виробляє та зберігає вина в дубових діжках у 400-літніх винних погребах.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Старовинні погреби-винарні є практично у кожному давньому місті України, адже виноробство було надзвичайно поширене в Україні. Але на поточний час практично всі вони знаходяться у непридатному для використанні стані й потребують значних коштів на реставрацію.

Тим ціннішим є ті унікальні винарні та винні погреби, які, як і століття тому, слугують людям. Цікаво, що частина з них нині є промисловими цехами великих виробництв.

Зауважимо, що середнянські підвали – найстаріші в Україні, вони занесені ЮНЕСКО до десятки найкращих винних підвалів Європи.

Не менш відомі й вина, які тут виготовляють і зберігають у дубових бочках. Колись, у часи царів і королів, середнянські вина постачалися у найкращі європейські двори.

Також, у приватних будинках Луцька, Львова, Вінниці, Чернівців до наших часів збереглися винарні та лідники під старими будинками, які місцеві жителі інколи вважають простими підвалами.

Джерело: сайт Agronews 

Читайте також: “Кредити для аграріїв”: затверджено форми документів на компенсацію

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: