На Закарпатті запрацювала інклюзивна кондитерська

В Ужгороді почала працювати кав’ярня, де виготовляють цукерки та випічку для кондитерської люди з ментальними порушеннями.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Інклюзивну кондитерську відкрили в межах проєкту “Золоті серця Закарпаття”. 

Як розповіла керівниця кондитерської Олена Логвіненко, зараз в інклюзивній кондитерській робити солодощі вчаться вісім людей із ментальними порушеннями,  ще п’ятеро студентів-кондитерів стажуються.

Коментар: Цей проєкт про працевлаштування, зараз стажуються студенти кулінарного коледжу, ми плануємо, що хтось залишиться працювати. Сюди ми будемо працевлаштовувати випускників школи “Золоті серця Закарпаття“, — сказала Олена Логвіненко.

Шеф-кухар Павло Бодак розповів, що зараз студентам і людям з інвалідністю виготовляти солодощі допомагає кондитер. Потім їх навчать робити повний цикл кондитерської роботи.

Коментар:Це може бути робота у пекарні, робота з хлібом, виготовлення цукерок. Щоб вони могли зробити це все без будь-якої допомоги, без втручання кондитерів, щоб це була їхня справжня робота“, — сказав Павло Бодак.

Місцеві жителі кажуть що раді тому, що  в Ужгороді є такі заклади, де люди з інвалідністю можуть спробувати свої кулінарні здібності.

За словами Олени Логвиненко, впродовж наступного року в кондитерську-студію планують працевлаштувати ще двох людей із ментальними порушеннями.

Джерело: сайт Закарпаття онлайн

Читайте також: В якій області цього року виробили найбільше молока

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: