Найбільше фіндопомоги отримали фермери трьох регіонів України: деталі

Середній обсяг допомоги на 1 фермерське господарство становив 374 тис. грн.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький повідомив, що за програмою “Надання кредитів фермерським господарствам” у 2020 році було передбачено 67 млн грн за рахунок коштів спеціального фонду. І всі кошти виплачені.

Коментар: За підсумками шести засідань конкурсної комісії було визначено 179 фермерських господарств-переможців конкурсу. Середній обсяг допомоги на одне фермерське господарство становив 374 тис. грн“, — повідомив Висоцький у Фейсбуці.

аграрії

Відповідно до оприлюдненої чиновником інфографіки видно, що найбільше фінансової допомоги отримали фермерські господарства Кіровоградської, Дніпропетровської та Вінницької області. А от найменше — фермери в Закарпатській і Чернівецькій областях.

До слова, в Україні більшає фермерських господарств. Невідомо, чи впливає на цю тенденцію бюджетна програма “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств”, але станом на 1 жовтня 2020 року в Україні  зареєстровано 47,603 тис. господарств.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: В Україні після Нового року може подорожчати хліб – експерт

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: