“Новий рекорд”: в Україні виростили найбільшу ягоду лохини

В Україні встановлено новий органічний рекорд: вирощено найбільшу ягоду органічної лохини, яка увійшла до Національного реєстру рекордів. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Компанія СВК “ЯГІДКИ” вирощує органічну лохину на Київщині. Ягода-рекордсменка виросла на кущі сорту Чандлер, має вагу 9 г, а її діаметр сягає 30,5 мм.

Компанія почала вирощування органічної лохини ще у 2016 році. З одного куща збирають 2 кг ягід. Щороку є ягоди рекордної величини, та лише цього року вирішили зафіксувати їхній розмір на рівні рекорду.

Олег Науменко, засновник компанії зазначає, що Україна має дивувати не лише вітчизняних, а й закордонних споживачів. Адже за нашими успіхами також пильно стежать в Європі, Об’єднаних Арабських Еміратах та інших країнах.

Рекорд найбільшої ягоди лохини, вирощеної за органічною технологією, зафіксували експерти Національного реєстру рекордів України. За їхніми словами, це перше зафіксоване досягнення серед ягід в Україні.

Агроном компанії зазначає, що на розмір ягоди впливає система живлення та захисту, зимова обрізка та постійний контроль. Щомісяця проводиться аналіз, який визначає яких елементів не вистачає рослині та коректується живлення відповідно. Ягоди вирощують без використання хімікатів та стимуляторів росту, а також минулого року на полі встановили метеостанцію для автоматизації процесу.

Читайте також: “Ці рослини можуть вас убити!”: в Англії є сад з найотруйнішими рослинами світу (відео)

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: