Під час карантину агровиробники зекономлять 486 млн грн

Держава звільнила агровиробників від податку на землю та від орендної плати земель.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар: У 2019 р. було сплачено 1,11 млрд грн земельного податку за землі сільськогосподарського призначення державної власності. У 2020 р. надходження від сплати цього податку мала б зрости до 1,16 млрд грн через постійне оновлення нормативної грошової оцінки. Надходження від річної орендної плати за землі сільськогосподарського призначення державної власності у 2019 році становили 1,62 млрд грн, цього року ця сума мала б становити 1,75 млрд грн“, зазначає заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Деталі: Держава звільнила агровиробників від податку на землю та від орендної плати земель с/г призначення державної власності на два місяці через коронавірус. Економія коштів для с/г товаровиробників складе 486 млн грн.

Законом “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)” держава звільняє агровиробників від орендної плати за землю сільськогосподарського призначення державної власності на два місяці через карантин.

Джерело: сайт Kurkul

Читайте також: “Volkswagen замість трактора”: фермер знайшов альтернативу трактору на полі (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: