Селекціонери вивели новий сорт органічних яблук

Swing Bio — це перший сорт органічних яблук із сертифікатом Bee Friendly (“дружні до бджіл”).

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Яблуко Swing Bio щойно пройшло сертифікацію Bee Friendly для врожаю 2021 року, що є маркою для фермерів, які зобов’язані захищати запилювачів. У 2021 році 110 га садів Swing Bio є першими сертифікованими як органічними, так і Bee Friendly. 

Історія почалася у 2020 році. Тоді виробники почали дотримуватися хороших практик Bee Friendly. На більш ніж 35 фермах з весни 2021 року, на додаток до органічних критеріїв, застосовувалися вимоги специфікації Bee Friendly.

Читайте також: Птахофабрики зупинять свою роботу

Ця важка праця була винагороджена 1 грудня 2021 року, коли всі фруктові сади Swing Bio у Франції отримали марку Bee Friendly, що дозволило виробництву 1800 тонн яблук позначити як органічні. Робота продовжиться в 2022 році, щоб інтегрувати в процес ще більше виробників.

Загалом цього року заготовлено 2300 тонн плодів проти 1500 тонн, зібраних у минулому році. Swing Bio буде доступний до липня. Подовжений маркетинговий період завдяки тривалому терміну зберігання та періоду дозрівання. Що стосується якості, то яблука цього року мають гарне забарвлення та високий вміст цукру.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: