Таємниця виробника: фермер з Кременчука готує унікальний сир в кропиві

Борис Сливенко — сировар за покликанням, заснував ферму “Амалфея””, яка розташована у Кременчугу. Чоловік готує унікальні сири за власною рецептурою, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “Seeds.оrg” .

Борис почав продавати сири ще 25 років тому, але тоді це були не його авторські продукти. Сьогодні ж на фермі чоловіка переробляють близько 100-200 літрів молока в день.

Білл Гейтс став фермером (деталі)

“Козячим сиром займаюсь не так давно – років 3-4. Сам я кіз не тримаю – їх вирощують мої родичі. Молоко я купую. Дуже важко суміщати і розведення кіз, і виготовлення сирів. Кому це вдається – пам’ятник таким людям потрібно ставити.”

Фермер розповідає, що ідея приготувати сир в кропиві прийшла йому випадково:

Пишні українські моделі позували в образі фермерок (відео)

“Я бачив раніше такі сири в продажу. Однак спробував і собі зробити – а листя не клеїться… Та якось вночі мені прийшла в голову ідея, як це можна зробити. І все вийшло! Але це секрет – таємниця виробника.”

За словами Бориса, сир в кропиві це не новинка, проте зараз цей смаколик не надто поширений. На його думку, в такий спосіб сировари хотіли захистити свої продукти від комах.

“На мій погляд створення рецепту будь-якого сиру йшло від складного до простого. Людина працює з молоком – як їй простіше щось робити – так і отримуємо рецепт сиру.”

ТОП-5 особливостей фінського фермерства

“Сири з кавою також виробляють в Україні, але такий, як я його зробив – такого рецепту ще не бачив. Тут гармонійно поєдналися і смак сиру і смак кави. Навіть аромат кави є.”

Чоловік розповідає, що поки не може похизуватися великою кількістю авторських рецептів. Але ті що має сьогодні, щиро любить.

Еко-алкоголь, або як з харчових відходів зробити горілку (фото)

“Всі хочуть голосних назв і великих цифр. Та я чесно скажу: в нас є 2 основні сири, один накшталт Грюєру, другий – Качотта класична. А вже потім ми їх міксуємо, додаючи різні інгредієнти.”

— розповідає фермер.

Прибутковий бізнес: фермер на полі вирощує натуральну віагру (відео)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: