У Індії створили унікальний офіс з картону (фото)

В індійському районі Пімпрі-Чінчвад створили 4-поверховий офіс. Приміщення оздобили матеріалами, що були створені в результаті вторинної переробки.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Проєкт дизайну створила студія архітектурної практики Studio VDGA. Офіс вміщує 100 працівників. 

В дизайні використали багато зелених рослин

Офіс під назвою Office in Cardboard потрапив до шорт-листа премії Dezeen Awards 2020 в категорії великих робочих просторів.

Основним матеріалом для оздоблення офісу став стільниковий картон. Він складається з кількох шарів. З нього можна будувати стіни, оздоблювати ним приміщення тощо.

Паперовий матеріал може набувати різноманітних форм

Компанія, що замовила екологічний дизайн, раніше виготовляла бензинові й дизельні компоненти автомобілів. Зараз вони перейшли до створення електричних компонентів.

Дизайн з переробних матеріалів символізує перехід до більш екологічного виробництва.

Стільниковий картон – екологічний і переробний матеріал

Стільниковий картон є універсальним в ремонті, адже не потребує додаткового фарбування чи полірування.Такий картон дуже популярний в Японії. Він не зазнає руйнувань в разі землетрусів, що часто трапляються в острівній країні.

В Office in Cardboard стільниковим картоном оздобили стіни. Через гнучкість матеріалу ним також “обмотали” колони й створили плавні лінії й переходи. Таке оздоблення чудово поглинає шум, тому в приміщенні стала краща звукоізоляція.

З картону створили перегородки, що чудово поглинають шум

Крім того, дизайнери експериментували з розрізом картонного блока для створення цікавих візерунків.Подекуди в суцільних стінах зробили прорізи для вікон, щоб освітити певні зони.

Стелі залишили відкритими, тут видно труби, що проводять повітря. Це зроблено для того, щоб зберегти якомога більшу висоту приміщення.

Усі конструкції стелі залишили відкритими

Підлога стійки реєстрації викладена плиткою з різних видів темного каменю. Цікаво оздоблені сходи: кільця на чорних металевих поруччях символізують стару рахівницю.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Скільки рослин можуть повністю зникнути з планети – відповідь вчених

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: