У яку пору дня найкраще збирати черешні – поради від садівників

Канадські аграрії із компанії Jealous Fruits вже другий рік поспіль збирають черешню вночі. Фермери стверджують, що так отримують якісніші ягоди, а працівники можуть довше робити у саду.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Представниця Jealous Fruits Джулія Маклахлен розповіла, що експеримент із нічного збору у компанії вирішили провести у 2020 році. Результати такої праці приємно вразили. 

Коментар: “Ми спостерігали значне покращення якості упакованої черешні, кращий моральний стан збирачів і збільшення їхньої зарплати”, – стверджує представниця компанії.

До того ж доведено, що збір черешні в найхолодніші години дня позитивно впливає на якість плодів. Адже ягоди з температурою 15 – 18 градусів значно менше пошкоджуються та краще зберігаються.

Самі ж працівники також задоволені роботою у прохолодну частину дня. А тривалість зміни дозволяє їм краще заробляти, оскільки робітники працюють з півночі до 9 ранку, за необхідності зміну продовжують на годину.

Щоб гарно бачити плоди, драбини та гілки збирачі оснащені двома ліхтарями. Виявилося, що вночі робітники навіть краще бачать черешні, ніж вдень під палючим сонцем. 

Джерело: 24 агро

Читайте також: Яка область стала лідером за врожайністю зернових в Україні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: