У Карпатах облаштовують медові маршрути для туристів

На Косівщині, що в Івано-Франківській області, завершують роботи зі створення двох із п’яти “Карпатських медових стежок” для туристів, а в Колочаві на Закарпатті фінішує облаштування атракціонної пасіки.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Нові локації для мандрівників створюються під час реалізації ґрантового проєкту “Карпатська бджола – спільні заходи із збереження унікальної природної спадщини в українсько-польському прикордонні”, що втілюється за фінансової підтримки Європейського Союзу у межах Програми транскордонного співробітництва “Польща – Білорусь – Україна 2014-2020”.

Коментар: Попри карантин і погану погоду, партнери проєкту продовжують працювати над підготовкою до втілення основних заходів ініціативи. Так, на стадії завершення перебуває розроблення двох туристичних стежок, які вже на початку цієї осені будуть промарковані на Косівщині. Вони пролягатимуть населеними пунктами Косів, Черганівка, Кути, Тюдів, Великий Рожин, Яворів, Соколівка, Смодна“, – повідомляє організатор проєкту.

Загалом передбачено створення п’яти туристичних маршрутів під загальною назвою “Карпатські медові стежки”: дві туристичні стежки у Косівському районі (пішохідна та велосипедна), пішохідна – у Колочаві (Закарпатська область), пішохідна й велосипедна – у Підкарпатському воєводстві.

Туристичні маршрути міститимуть основні туристичні місця, пов’язані з історією та сучасним станом розвитку бджільництва (пасіка, наявність декоративних вуликів, пам’ятки природи), а також допоміжну інфраструктуру, актуальну для туриста (заклади розміщення і харчування, надання медичної допомоги, музеї, сакральні об’єкти тощо).

Джерело: сайт Укрінформ

Читайте також: У сучасну автоматизовану ферму на Житомирщині інвестували 160 млн грн

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: