У Китаї побудували 26-поверхову свиноферму

Компанія Hubei Zhongxin Kaiwei Modern Farming відкрила 26-поверхову свиноферму у китайському місті Ечжоу, провінція Хубей. Свиноферма має дві будівлі, одна з яких знаходиться у стані будівництва. Про це пише Маяк.

ЛИШЕ ЦІКАВІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

Коли вони повністю запрацюють, то забезпечуватимуть загальну площу 800 тисяч м² з місткістю 650 тисяч тварин. Вартість ферми — чотири мільярди юанів.

У компанії повідомили, що відходи від свиней використовуватимуть для виробництва біогазу, який знадобиться для виробництва електроенергії та підігріву води на фермі. Працівники повинні будуть пройти декілька етапів дезінфекції та тестування, перш ніж отримати дозвіл на вхід, і не зможуть залишити територію до перерви.

Китай спробував модернізувати виробництво свинини після втрати 100 мільйонів тварин через африканську чуму свиней у 2018-2020 роках. Країна споживає близько половини всієї свинини у світі.

В Інституті тваринництва Академії сільськогосподарських наук Китаю заявили, що у порівнянні з традиційними методами розведення висотні свиноферми мають вищий рівень автоматизації та біобезпеки. Також вони економлять земельні ресурси. Однак інші експерти стверджують, що великі ферми збільшують ймовірність все більших спалахів хвороби.

В мережі вже почали жартувати, що свиноферма в Китаї виглядає набагато краще ніж середньостатистичне помешкання звичайних росіян.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: