У Нідерландах розробили технологію, як вирощувати дерева навіть у найбільш посушливих умовах

У Нідерландах придумали технологію COCOON, яка дозволяє вирощувати дерева і відновлювати родючість земель навіть у найбільш посушливих умовах планети.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Зміна клімату продовжує створювати непередбачувані погодні умови. Наприклад, довготривалі посухи і катастрофічну нестачу води для поливу полів. У таких умовах посадка рослинності для відновлення земель виявляється дуже складною. Деякі компанії використовують давні технології для сприяння іригації для посушливих ґрунтів, а деякі застосовують сучасний науковий підхід.

Наприклад, COCOON — технологія посадки, яка стимулює глибокий зріст коренів завдяки добавкам у вигляді корисних грибів та органічних сполук, що поліпшують якість ґрунту.

Розробила цю технологію компанія Land Life з Нідерландів. COCOON дозволяє закладати екологічно стійкі плантації дерев навіть на поганих грунтах і в умовах складного клімату.

Саджанці дерев висаджують у спеціальну структуру, в якій є гніт і резервуар з водою. Він має велику і стійку основу і забезпечує повільну, але постійну подачу води через ряд гніту, що складається з 100% біорозкладного матеріалу з поживних речовин.

Дощова вода теж може поглинатися гнотами і наповнювати сухий резервуар.

У структурі є відділення, призначене для захисту рослини від зовнішнього впливу, у тому числі від сонця, вітру і пошкодження гризунами.

Під час посадки саджанців у ґрунт додають мікоризні гриби. Вони допомагають корінням краще прижитися у новому ґрунті і стимулюють симбіотичну взаємодію з ґрунтом. Мікориза виробляє речовини, цінні для рослини, і допомагає саджанців отримувати більше води і поживних речовин із ґрунту.


Джерело: сайт Велика епоха

Читайте також: Про що дізнались вчені, слухаючи пісні білогорлих горобців — дослідження

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: