У Польщі виробляють їстівне пакування для продуктів

Зручне пластикове пакування, до якого ми всі звикли, має один глобальний недолік – воно дуже повільно розкладається і засмічує навколишнє середовище. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: У світі давно намагаються розв’язати цю проблему і придумують альтернативні рішення. Одним із таких є їстівне пакування.

Таку розробку створила польська дизайнерка Роза Януш. Намагаючись створити біорозкладне пакування, вона придумала Scoby. 

Таке пакування являє собою плівку, вирощену з бактерій і дріжджів, шляхом ферментації. Вирощування відбувається в невеликих контейнерах при кімнатній температурі. Загалом увесь процес займає два тижні.

Їстівне органічне пакування від польської дизайнерки можна використовувати для зберігання різноманітних горіхів, насіння, трав і салату, а також інших сипучих та напівсипучих продуктів.

Плівка захищає їжу від основної причини розкладу органіки – кисню, що збільшує термін придатності продуктів. При цьому, після використання від Scoby залишається лише тонка мембрана, яку можна закопати в землю (і використати як добриво) або з’їсти.

Джерело: сайт АгроСмарт

Читайте також: Американська компанія створила перший у світі автономний оприскувач для саду (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: