У США створили снеки, які не містять жодного алергену

Чиказький стартап Blake’s Seed Based розробив снеки, які виключають наявність восьми найсильніших алергенів — арахісу, горіхів, пшениці, сої, яєць, молочних продуктів, риби та молюсків. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Замість цього лінійка харчових батончиків Blake’s Seed Based має у складі насіння, нут, листкову лободу та хрусткий рис. Ароматизаторами виступають малина, ананас або чорниці з лимоном.

Засновник Blake’s Seed Based Блейк Соренсон ще в дошкільному віці отримав діагноз “смертельна алергія на горіхи”, тому він як ніхто розуміє проблеми алергіків. Соренсон жив з цим 28 років, аж допоки у нього не з’явилася ідея розв’язати власну проблему, і почати виготовляти безпечні снеки самостійно. За неможливості їсти горіхи, альтернативою стало насіння.

Три роки тому Соренсон розробив початкові рецепти своїх батончиків на основі насіння для проєкту бізнес-школи.

Коментар: Я виріс як дитина-алергік, і цілий ряд продуктів, таких як горіхові мікси, печиво, батончики, закуски, які теж зазвичай містять горіхи, були для мене просто поза межами досяжності“, — сказав він.

Сьогодні продукцію Blake’s Seed Based можна знайти у понад 1000 роздрібних торгових точок по всіх штатах, включаючи Sprouts Farmers Market та деякі магазини Walmart в США. 

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Українські аграрії отримають грошову допомогу від уряду

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: