У Волинській області відкрили сучасну ферму європейського типу (відео)

У селі Задиби, що у Турійському районі відкрили сучасний молочний комплекс європейського типу. На ферму вже завезли перших 300 корів, пише “Агро-Центр”.

Будівництво новітньої ферми належить підприємству “Перлина Турії”, його вартість оцінюють у понад 24 мільйони гривень. Нове господарство обладнане унікальним швецьким доїльним залом “карусель”, який дозволяє видоювати одночасно 24 корови.

В Україні застраховані лише 5% фермерів (інфографіка)

“Цей комплекс унікальний тим, що облаштований за останніми європейськими трендами. Худоба потребує якісну генетику, раціон та повітря. А тут є все. Це перша ферма такого типу не лише на Волині, а й в Західній Україні. Плануємо розвиватися, розбудовувати корівник за корівником”

— розповів Володимир Яренчук, директор підприємства.

Українська малина “провалилася” на європейському ринку

На фермі розповіли, що увагу приділяють не лише обладнанню, а й генетиці корів, адже це впливає на якість молока. Саме тому, для першої черги корів придбали 168 корів нетелів голштинської породи з Федеративної Республіки Німеччина та 99 голів – з Республіки Польща.

“Це фантастичні технології. Еволюція видою корів сягнула того, що худоба просто стоїть, а нею управляє робот. Техніка будить корову, годує, поїть, видоює. Також мені сподобалася техніка зберігання молока “без стресу”. Тобто, його поступово охолоджують, аби воно не втратило своїх корисних властивостей. Взагалі, я вважаю, що на Волині багато креативних та амбітних людей. Особливо це стосується галузі сільського господарства”

—  поділилися Олександр Савченко, голова облдержадміністрації.

Підписуйтеся та слідкуйте за випусками програми “Ля Село”:

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: