Український фермер вирощує органічний тютюн: для чого він потрібен

Фермер з Сумщини розпочав вирощування органічного тютюну. Він має намір виготовляти спеціальні льодяники, що допомагатимуть курцям кинути палити.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Фермер Олексій Назаренко переконаний, що культура надзвичайно корисна та ефективна у боротьбі з нікотиновою залежністю.

Українця підтримала група дослідників Сумського національного аграрного університету. Керівництво надало фермеру 0,6 га землі. Він посадив культуру навесні, а нещодавно – вже зібрав урожай.

Фермер не використовує жодних хімічних речовин для вирощування органічної культури. Зазначається, що в процесі була виявлена раніше невідома властивість. Дослідники встановили, що культура здатна повністю знищити набридливого шкідника – попелицю – головного ворога огірків. Тож у перспективі тютюн може стати ефективним біологічним інсектицидом.

Виробництво лікувальних льодяників

Наразі фермер працює над врожаєм: займається сортуванням, ферментацією та сушкою. Згодом зразки продукції доправлять до спеціальної лабораторії у Женеві. Розробники прагнуть отримати сертифікат на виготовлення льодяників, якими лікуватимуть тютюнову залежність.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Кукурудза продовжить дорожчати через недобір врожаю — фермер

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: