В Нью-Йорку корова втекла із загону та рік жила разом зі стадом оленів

В нью-йоркському притулку “Фермерський притулок” сталася дивовижна історія. Наймолодша корова провела втекла до лісу та прожила там майже рік. Корові вдалося уникнути бійні, куди, на жаль, і прямувала інша частина її стада, і вона втекла в ліс.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Бонні народилася на фермі в Голландії, штат Нью-Йорк, де займаються розведенням великої рогатої худоби. Вона провела перші місяці свого життя зі стадом, що складається з її родини та друзів. 

У серпні 2017 року “власник” стада помер, і фермери вирішили продати тварин. У той час Бонні було всього чотири місяці, але, як і всі корови, вона була стурбована метушнею і була здатна відчути майбутні зміни.

Коли фермери завантажували трейлер для перевезення корів, Бонні скористалася першою можливістю, щоб вискочити і втекти в ліс.

Незабаром Бонні стала чимось на зразок місцевої знаменитості, коли люди дізналися про її історії і були зачаровані телям, який врятував себе від забою. Бонні жила в стаді оленів. Тварини їли, спали і бігали разом, а олені прийняли її як свою.

Маленька корова привернула увагу спільноти Голландії, і воно хотіло допомогти їй, але Бонні занадто боялася будь-кого, хто намагався наблизитися до неї. Вона стала такою ж невловимою, як її супутники – олені. Хоча дика родина допомагала, теляті навряд чи вдалося б довго виживати без турботи, особливо з огляду на суворі зими.

На щастя, втрутилася сусідка Бонні, Беккі, власниця лісової частині, де мешкала Бонні. Вона ходила до лісу, щоб принести Бонні їжу і свіжу підстилку, що змусило корову повільно почати довіряти їй. Згодом навіть олені почали наближатися до жінки.

Беккі попросила “Фермерський притулок” допомогти корові і забрати її в безпечне місце. Рятувальна місія була дуже важкою, і протягом двох тижнів були три поїздки в ліс. Але врешті-решт корова потрапила назад у Фермерський притулок.

Тепер, Бонні, нарешті, вибралася з лісу і має будинок в притулку, де вона проведе своє життя в оточенні турботи.

Джерело: сайт Vegan

Читайте також: “Збережіть собі”: календар садівника-городника на останні 10 днів липня

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: