В Одесі популяризують міське фермерство (фото)

В Одесі вирішили популяризувати міське фермерство. Так, в рамках програми міського фермерства на території Зеленого театру одеситами ентузіастами було висаджено понад 200 кущів розсади, пише “Агро-Центр”, з посиланням на “Взгляд из Одессы”.

У перший день роботи на грядках на території театру працювали 25 осіб, які висадили не лише квіти, а й овочі: баклажани, томати, огірки, кавуни. З трав петрушку і розмарин, з квітів – лаванду і чорнобривці.

Шеф-кухар з Британії готує найдорожчий хліб у світі (фото)

Були заздалегідь підготовлені дерев’яні діжки, які розмістили на місці зруйнованих лавок біля сходів. До них був підведений крапельний полив і встановлені великі діжки з водою.

Молоді дівчата позували перед камерами, щоб привернути увагу до села (фото)

За словами куратора програми міського фермерства Олександри Буровой, таке явище зараз вкрай популярно в країнах Західної Європи, а також в Америці, і часто городяни займаються вирощуванням продуктів на таких ось маленьких грядках. Це не тільки запас їжі, а й наближає міську людини до природи.

Одесити з задоволенням приєднуються до проекту, прагнучи виростити екологічно чистий продукт самостійно. Доглядати за рослинами допоможе садівниця Юлія, яка перебуває на території “Зеленого” театру.

Еко-ферма: в Україні на тисячах гектарів вирощують органічну продукцію (фото, відео)

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: