В Рівненській ОДА розповіли, скільки нових ферм створено в області за 2020 рік

Цього року в області вже створено 11 нових сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль повідомляє, що на сьогодні держава надає всебічну підтримку та створює умови для утворення сімейних фермерських господарств. 

Передумовою створення є утримання від 3-х і більше корів, а також маючи в обробітку декілька паїв. Такі родини можуть скористатися субсидією на суму 60 тисяч гривень як новостворене господарство. Також державою передбачена дотація у розмірі 5 тисяч гривень на кожну голову ВРХ.

Коментар: Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль неодноразово ставив завдання перед департаментом – доносити максимально до людей інформацію про такий вид підтримки. В області немає бути жодного фермера, який би не знав про напрямки державної допомоги. Це стимулюватиме родини, які мають невеликі поголів’я ВРХ, створювати фермерські господарства. Своєю чергою, молокопереробні підприємства теж активно працюють із даними господарствами, аби ті могли розвивати своє поголів’я“, –  розповіла начальниця департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько.

Таким чином, цього року в області вже створено 11 нових сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи.

Також вперше на рівні держави підтримується така важлива галузь – як бджільництво. Держава дає дотацію у розмірі 200 гривень на одну бджолосім’ю, при умові, що у господарстві є не менше 10 таких сімей. Так підтримкою передбачено до 60 тисяч гривень на одну пасіку. Скористатися нею можуть як фізичні особи, так і суб’єкти господарювання. 

Джерело: пресслужба Рівненської ОДА

Читайте також: Для аграріїв Рівненщини продовжують здешевлювати кредити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: