В Україні офіційно зареєстрували найпопулярніший у світі сорт порічки

Днями найбільш популярний у світі сорт порічки Ровада було внесено до Державного Реєстру сортів рослин придатних до поширення в Україні. 

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: “Ровада” – високопродуктивний сорт нідерландської селекції, який було виведено на ринок ще у 1980 р, проте, до цих пір, він залишається сортом порічки №1 в усьому світі.

Коментар: Завдяки пізньому цвітінню, при вирощуванні цього сорту практично відсутні ризики пошкодження ранньовесняними заморозками, тому грона Ровади завжди довгі та виповнені, а урожайність – просто фантастична“, – йдеться у повідомленні.

Заявники також додають, що у звичайному холодильнику ягоди Ровади можна зберігати 2-3 місяці, а у камері з регульованим газовим середовищем – до півроку.

Внесення сорту до Державного Реєстру дасть змогу виробникам офіційно імпортувати саджанці, а розсаднику – вирощувати та сертифікувати садивний матеріал в Україні. Виробники зможуть включати сорт Ровада у проекти ягідних насаджень та користуватись програмами Державної підтримки, включно із частковою компенсацією вартості саджанців.

Джерело: сайт SEEDS

Читайте також: Стало відомо, чому подорожчали українські яблука

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: