“Військові бізнесмени”: на Львівщині учасник АТО та волонтер висадили плантацію лохини

Ідея вирощувати саме лохину в учасника бойових дій та волонтера виникла ще 4 роки тому. А торік вони нарешті придбали перші кущі. Цього літа фермери зібрали з поля приблизно 200 кілограмів ягоди, а продавали її за нижчою ціною, ніж на ринку.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Біля села Липники, що на Львівщині, волонтер і учасник АТО висадили плантацію лохини. Поле налічує майже 3 тисячі кущів ягід. Цьогоріч її вже встигли скуштувати пів тисячі гостей.

Власник лохинової плантації та волонтер Ярослав Коминський провів чималий аналіз перед тим, як зайнятися тут садівництвом. Три тисячі саджанців їхали з Івано-Франківщини. Поле виявилось для цієї ягоди сприятливим.

Коментар: Кислотність ґрунту вже на той момент, коли тут зачистили територію і зробили аналіз, то вона була. Підживлюємо водичкою, також там є біопрепарати різних фірм – ми стараємось брати італійські“, – зазначив Ярослав.

Допомагає Ярославові ветеран АТО Олександр Джунківський. Для нього робота на плантації “Lucky Berry” стала реабілітацією після посттравматичного стресового розладу.

В Ярослава – не просто звичний бізнес із вирощування ягід. Для відвідувачів підприємець придумав незвичну атракцію: не просто купуєш, а можеш сам собі нарвати ягід. І це дало свої плоди – цьогоріч ферму вже відвідали пів тисячі гостей, які рвали лохину самотужки. І платили за неї не більше, ніж 200 гривень.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: “Екоквиток”: в Індонезії можна оплатити проїзд в автобусах пластиковими пляшками (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: