Закарпатський фермер створив власний бренд віскі

Міцність алкогольного напою сягає 50-52 градуси. За словами фермера, саме за такої міцності добре відчувається смак ківі.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар: Я подумав, а чому би у Закарпатті не мати ще один продукт з високою міцністю, від якого вранці не болітиме голова“, – повідомляє засновник віскі Генріх Стратон.

Деталі: Майже 20 років тому біолог-селекціонер Генріх Стратон вивів сорт ківі, звичний до української зими. Самозапильна рослина здатна витримувати морози до -30ºС, й чудово плодоносить. Тож окрім варення та джемів, аграрій переробляє багатий урожай і на більш міцний напій.

Загалом же віскі з плодів ківі робиться так само, як і міцні напої з інших ягід. Плоди ківі, що добре дозріли, подрібнюють і переминають до консистенції джему. Далі поміщають у діжку й залишають бродити.

Напій варто витримувати в діжці рік, тоді він наповниться кольором, ароматом, насиченістю віскі. Тільки буде не класичним віскі з зерна, а фруктовим.

Селекціонер постійно експериментує зі смаками напою та виношує нові ідеї застосування ківі. Мріє зустрітися з представниками компанії, що професійно виготовляє алкогольні напої та зацікавити їх “ківовицею”.

Джерело: сайт LandLord

Читайте також: В мережі з’явилося фото найбільш губастої риби в світі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: