Житомирські трамвайники вирощують інжир, банани та гранати у власному зимовому саду (ВІДЕО)

Житомирське трамвайно-тролейбусне управління має власний зимовий сад. Там зріють банани, інжир, бамбук, лимон, гранат, фейхоа та інші екзотичні фрукти, розводять саджанці екзотичних рослин та щороку збирають плоди незвичайних для наших широт фруктів.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Деталі: Приміщення для зимового саду побудували тут ще декілька десятиліть тому, між технічним цехом та адміністративною будівлею. Опікується екзотами в трамвайно-тролейбусному управлінні технічна працівниця Наталія Новак.

Наразі в саду Житомирського ТТУ достиг інжир і працівники підприємства можуть спробувати урожай цього року. Екзотичні фрукти не продають – вирощують їх “для душі”. Зимовий сад – улюблене місце працівників управління. Тут можна відпочити чи випити кави. Також тут практикують заняття з ароматерапії.

Також нещодавно зібрали урожай бананів. Після отримання плодів рослину зрізають – вона більше не буде плодоносити. На місці старих бананів висаджують нові саджанці.

Обслуговують екзоти лише коштом транспортного управління. Раніше тут навіть проводили екскурсії, але через карантин відвідувачів до зимового саду більше не пускають. Наразі Житомирське трамвайно-тролейбусне управління шукає спонсорів для розвитку екзотичного місця.

Читайте також: “Їжа майбутнього”: у Каліфорнії запустили у продаж унікальний екопродукт

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: