Гостомель та Бородянка: як фермерські господарства Київщини пережили деокупацію (ВІДЕО)

Ютуб канал “ЛяСело” відвідав Гостомель та Бородянку. У передачі розповіли, як фермерські господарства Київщини пережили деокупацію.

Було відвідано, зокрема, сімейний бізнес “Green Guild Group”. Попри руйнування та втрати, вони працюють і надалі допомагають людям, відновлюють приміщення, готуються до посівної. 

Син пана Сергія Костянтин комерційний директор компанії показав виробництво, як продукція зберігається і готується до виправляння на полиці українських магазинів.

Ще одне Гостомельське господарство, яке постраждало від окупації – “Капітал-Агропродукт”. Наразі вони не можуть обробляти близько восьмисот гектарів землі. Про перші дні окупації та сьогоднішню ситуацію для глядачів програми “ЛяСело” розповів директор господарства Григорій.

Далі передача вирушила до Бородянки — міста, у якому зараз найбільше видно сліди бойових дій. Одне з тутешніх підприємств “Терра-Лак” знищене практично повністю. Але директор та працівники не покладають рук, аби відновити роботу заради Перемоги та майбутнього України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: