Молодий йог вирощує зелень на унікальній фермі в центрі Києва

Максим Кірічко — в минулому білий комірець, мандрівник та давній фанат йоги, разом з друзями заснував незвичайну ферму в центрі Києва. На фермі “Щастя Здоров’я” методом гідропоніки він круглорічно вирощує салати та мікрогрін, пише “Агро-Центр”.

До того як розпочати фермерську справу, Максим не мав жодного відношення до агросфери. Гідропоніку обрали через новизну, зручність та рентабельність. Всі конструкції для вирощування зелені хлопець разом з друзями будували самі. Перед тим як вийти на перші ринки збуту, близько року, фермер працював у тестовому режимі.

Український фермер вирощує натуральний афродизіак (відео)

Окрім технології, особливим на фермі є й організація роботи. Ферма “Щастя Здоров’я” є однією з небагатьох в Україні автоматизованих ферм. Керувати усіма процесами на фермі можна навіть зі смартфона.

“Ви можете оперативно розібратися в чому проблема і вирішати її оперативно, віддалено. Тобто система працює таким чином, що якщо якісь з параметрів не дотримуються: не вірний рівень кислотності, чи температура недостатньо висока або низька — відповідальна особа отримує сповіщення про це і вона може оперативно зреагувати та розібратися з ситуацією. Система ферми стоїть на моніторингу цілодобово, 24/7.”

— розповів Володимир Козеровський, засновник компанії SmartEp.

Фермер провів день на Рівненщині зі спокусливою ведучою в “німецькому платті” (відео)

Детальніше про гідропонну ферму в самому серці Києва, у новому випуску “Ля Село”

Kateryna Kovalchuk

Журналіст ресурсу news.agro-center. Актуальні та не банальні новини про сільське господарство та фермерство :)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: