“Адаптовані до спеки та посухи”: у Новій Зеландії вивели унікальний сорт яблук

Новозеландський виробник яблук T&G Global розпочав виводити на ринок перший стійкий до спеки і посухи сорт яблук. Робота над сортом розпочалася  рамках спеціальної міжнародної програми Hot Climate Programme.

Детальніше про це розповідає Агроцентр.

Коментар: Попит на смачну і безпечну їжу буде зберігатися у споживачів незважаючи на мінливий клімат, тому важливо підготувати і комерціалізувати яблука, стійкі до постійно змінного середовища“, – сказав директор з інновацій та розробок T&G Global Пітер Ландон-Лейн.

Деталі: Новий сорт HOT84A1 успішно пройшов випробування в Іспанії, де температура перевищувала 400°С. На відміну від інших сортів, нові яблука, що володіють червоною шкіркою і щільною м’якоттю, що не вражає сонячний опік.

Споживачі, на думку представника T&G Global, повинні оцінити солодкий смак і соковиту текстуру фруктів.

Коментар: Виведення нових сортів таких, як HOT84A1, дає виробникам можливість вирощувати яблука в регіонах, де раніше не вдавалося організувати виробництво, і скоротити відстань до споживчого ринку“, – додав представник T&G Global.

Крім того, удосконалення сортів необхідні, щоб знизити витрати води, добрив, і підтримати ефективність сучасних виробничих систем.

T&G Global очолює програму комерціалізації. Перші саджанці HOT84A1 поставлять шести партнерам програми: Waimea Nurseries (Нова Зеландія), TopFruit (ПАР), Dalival (Європа), Worldwide Fruit (Великобританія), Montagues (Австралія), Fruit Futur (Іспанія).

Джерело: сайт Agrotimes

Читайте також: Названо області-лідери за обсягами збору врожаю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: